Uchwyt Do Łuku Beiter KAINDL Tool 360°

A010831

Uchwyt - imadło do łuku Beiter Kaindl Tool - Idealne do domowego i profesjonalnego serwisu

359,00 zł
Brutto

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Dostawa w ciągu 1-7 dni roboczych
Ilość
Dostępne

help_outlineZapytaj o produkt
Uchwyt Do Łuku Beiter KAINDL Tool 360°

Uchwyt Do Łuku Beiter KAINDL Tool 360°

Akceptuję zasady polityki prywatności  

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Opis

Beiter Rip-Clutch to nowy uchwyt lub imadło do łuków, przeznaczone dla sklepów, klubów łuczniczych oraz indywidualnych łuczników. Jest częścią nowej linii produktów opracowanej przez Werner Beiter, mającej na celu ułatwienie pracy łucznikom.

Modele Beiter Rip-Clutch Square z adapterem 5/16"-24 oraz Beiter Rip-Clutch Round z adapterem 5/16"-24 IN można wykorzystać m.in.:

  • W klubach łuczniczych – do optymalnego przechowywania łuków dla początkujących.
  • W sklepach łuczniczych – do efektownej prezentacji łuków. Pozycję łuków można łatwo zmieniać, co zapewnia profesjonalny wygląd ekspozycji.

Dodatkowo, gdy klient kupuje łuk, wystarczy zdjąć go z uchwytu, pozostawiając adapter na miejscu. Następnie można go zamontować na Multi-Toolu lub innym uchwycie Rip-Clutch umieszczonym na ladzie, stole warsztatowym lub stanowisku serwisowym.

Dzięki temu można szybko i wygodnie instalować różne komponenty, mając obie ręce wolne do pracy, niezależnie od tego, czy montujemy:

  • Peep sight,
  • Podpórkę do strzały,
  • Plunger,
  • Kliker,
  • Celownik.

Beiter Rip-Clutch to wszechstronne narzędzie, które znacząco ułatwia pracę zarówno w serwisie, jak i codziennym użytkowaniu łuku.

Marka
A010831
4 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku