+48 577 800 125 - Sprzedaż

+48 577 800 314 - Serwis    
Pn-Pt 15-18 (tylko informacyjnie):
+48 730 100 642 - Info         

Centrum łucznicze / sklep - bezpieczeństwo zakupów

 

Sklep łuczniczy Centrum Łucznicze S.C. Katarzyna Socha, Lucjan Socha JAWORZE jest legalnie działającą firmą na terenie Polski. Staramy się dołożyć wszelkich starań, aby zapewnić najwyższą jakość usług i bezpieczeństwo naszym klientom.
 

1. Bezpieczeństwo transakcji.
 

Wszystkie transakcje są zabezpieczone za pomocą połączenia szyfrowanego SSL. Nie udostępniamy osobom postronnym żadnych informacji na temat dokonywanych transakcji. W przypadku płatności kartą kredytową, szybkimi płatnościami internetowymi itp. nie posiadamy dostępu do informacji na temat haseł, numerów kart kredytowych itp.


2. Przechowywanie danych osobowych
 

Do przechowywania państwa danych osobowych korzystamy z dobrze zabezpieczonego serwera, aby nikt niepowołany nie miał do nich dostępu. Nie udostępniamy tych danych osobom z zewnątrz. Zbieramy je wyłącznie w celu możliwości realizacji zamówienia. Ponadto istnieje możliwość dokonywania zakupów bez zakładania konta w naszym sklepie.


3. Wygląd przesyłki


Wysyłamy przesyłki nieoznakowane w żaden sposób znakami firmowymi wskazującymi na zawartość. W zależności od charakteru przesyłki wysyłamy je w kopertach bąbelkowych i/lub opakowaniach kartonowych.