+48 577 800 125 - Sprzedaż

+48 577 800 314 - Serwis    
Pn-Pt 15-18 (tylko informacyjnie):
+48 730 100 642 - Info         

Dalmierz laserowy Nikon Prostaff 1000

1015.00 zł

Dalmierz laserowy Nikon Prostaff 1000 - LASER IR 540 m/ 6x powiększenie


Dane techniczne:

* Zakres pomiaru (odległość rzeczywista) (m)15–910 m

* Wyświetlanie odległości (krok) (m): Co 1 m

* Dokładność (odległość rzeczywista) (m)2:

±1 m (poniżej 100 m)

±2 m (od 100 m)

* Wizjer – powiększenie (x): 6

* Wizjer – średnica obiektywu (mm): 20

* Wizjer – rzeczywiste pole widzenia (º): 6

* Wizjer – średnica źrenicy wyjściowej (mm): 3,3

* Wizjer – odsunięcie źrenicy wyjściowej (mm): 16,7

* Wymiary (dł. x wys. x szer.) (mm): 91 x 73 x 37

* Masa (bez baterii) (g): 130

* Zasilanie: 1 x bateria litowa CR2 (DC 3 V)

* Automatyczne wyłączanie zasilania (po ok. 8 s bez pracy)

* Klasa lasera:

IEC60825-1: Produkt laserowy klasy 1M

FDA/21 CFR część 1040.10: Produkt laserowy klasy I

* Kompatybilność elektromagnetyczna

FCC rozdział 15, podrozdział B, klasa B, UE: zgodność z normami EMC, AS/NZS, VCCI klasy B, CU TR 020, ICES-003* Środowisko: RoHS, WEEE
 

PEŁNY OPIS PRODUKTU:

Bądź zawsze w gotowości dzięki poręcznemu dalmierzowi laserowemu PROSTAFF 1000.

Dysponujący zakresem 5–910 m, poręczny i lekki dalmierz wyposażony w system przełączania priorytetów pomiaru oferuje uniwersalność dwóch trybów pomiaru. Tryb priorytetu pierwszego planu podaje odległość do najbliższego obiektu z grupy, natomiast tryb priorytetu drugiego planu podaje odległość do najdalszego obiektu. Za dotknięciem przycisku, odległości są natychmiast wyświetlane z dokładnością jednego metra. Jeszcze większe możliwości zapewnia wybór pomiędzy pomiarem pojedynczym i pomiarem ciągłym przez maksymalnie osiem sekund, a wysokiej jakości, pokryty wielowarstwowymi powłokami antyodblaskowymi monokular o 6-krotnym powiększeniu generuje jasny I kontrastowy obraz.


DUŻY ZASIĘG DZIĘKI ELASTYCZNEMU NAMIERZANIU

Wygodne skanowanie całego terenu, wedle potrzeby, za sprawą dużego zakresu pomiaru 5–910 m. Dzięki wszechstronnemu systemowi przełączania priorytetów pomiaru, dalmierz PROSTAFF 1000 pomaga szybko zidentyfikować cel. W przypadku nakładających się na siebie obiektów, można wybrać tryb priorytetu pierwszego planu, aby zmierzyć odległość do najbliższego obiektu lub tryb priorytetu drugiego planu, który zapewni pomiar odległości do najdalszego celu. Pomiary są szybko prezentowane na czytelnym wyświetlaczu, w krokach co 1 m. Jeśli pojedynczy odczyt zakończy się niepowodzeniem, pomiar zostanie automatycznie wznowiony przez maksymalnie cztery sekundy, aż do skutku. Wciśnięcie i przytrzymanie przycisku zasilania uruchamia pomiar ciągły na maksymalnie osiem sekund, umożliwiając skanowanie terenu w celu szybkiego i łatwego pomiaru odległości do wielu obiektów.
 

JASNY OBRAZ I WYGODNA OBSERWACJA

Aby zapewnić jasny i kontrastowy obraz, który ułatwia identyfikację celu, wysokiej jakości monokular o 6-krotnym powiększeniu wyposażono w wielowarstwowe powłoki antyodblaskowe na soczewkach i pryzmatach. Duże odsunięcie źrenicy wyjściowej o wartości 16,7 mm, zwiększa komfort celowania, nawet w przypadku osób noszących okulary. Regulacja dioptrii umożliwia z kolei precyzyjne dostrojenie ostrości wyświetlacza do wzroku użytkownika.
 

TRWAŁY SPRZĘT O KIESZONKOWYM FORMACIE

Poręczna i lekka konstrukcja oraz szeroki zakres pomiaru – wszystko to dzięki urządzeniu, które po namierzeniu celu z łatwością można schować do kieszeni. Dalmierz PROSTAFF 1000 ma solidną budowę i jest odporny na deszcz, za sprawą ochrony odpowiadającej 4. klasie JIS/IEC (IPX4), oraz oferuje szeroki zakres tolerancji temperatury od -10˚C do +50˚C. To wytrzymały i godny zaufania sprzęt, na którego niezawodne działanie możesz liczyć bez względu na miejsce pomiaru.
Kod produktu
PROSTAFF 1000 - BKA151YA


DOSTĘPNY 
 

1. Wartość referencyjna. W warunkach pomiarowych firmy Nikon.

2. W warunkach pomiarowych firmy Nikon.
Osiągi dalmierza wyszczególnione w danych technicznych mogą nie zostać osiągnięte w zależności od kształtu celu, tekstury i rodzaju powierzchni oraz/lub warunków pogodowych.

OFERTA